Marka Pauren dla kobiet z elegancją

Marka PAUREN powstałA zarówno z myślą o wielbicielkach sukienek plus size jak i Paniach, które zakładają je okazjonalnie, ale nasz cel jest jeden – pragniemy zaoferować wyłącznie sukienki, które podkreślają i wydobywają piękno każdej Kobiety.

 

Staramy się jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych Klientek. Stawiamy przede wszystkim unikalność produktów – większość naszych sukienek jest niedostępna w innych sklepach internetowych.Współpracujemy z wieloma polskimi hurtownikami  tkanin, dzięki  czemu oferujemy bogaty wybór sukienek począwszy od codziennych poprzez biurowe aż po suknie wieczorowe, wyjściowe, balowe oraz na specjalne uroczystości jak wesela czy studniówki. W naszej ofercie znaleźć można także chętnie wybierane przez Panie princeski oraz małe czarne. Tak bogaty i różnorodny wybór daje możliwość zakupu niejednej sukienki w jednym miejscu, bez potrzeby szukania w kilku sklepach. Zachęcają do tego niskie ceny oraz liczne rabaty i promocje, a także możliwość zakupu z dostawą gratis. Zapewniamy produkty wyłącznie z najwyższej jakości materiałów: modne i popularne sukienki satynowe i dzianinowe. Wszystkie sukienki są precyzyjnie zmierzone i opisane tak, aby dostarczyć Klientce jak najwięcej informacji o danym produkcie. W opisie uwzględniamy kolor, materiał oraz detale: suwaki, zakładki, ramiączka i podszewki. Posiadamy kolekcje odpowiednie na daną porę roku (dział z sukienkami wiosennymi, letnimi itd.). Przywiązujemy uwagę do panujących i szybko zmieniających się trendów, dlatego średnio co trzy tygodnie wprowadzamy nowe kolekcje. Staramy się, aby zakupy w naszym sklepie były przyjemne i łatwe. Towar zamówić można na dwa sposoby: poprzez formularz internetowy lub telefonicznie, gdzie dodatkowo uzyskać można informacje na temat zamawianego produktu. Gwarantujemy profesjonalną i fachową obsługę oraz szybką i bezpieczną wysyłkę zamówionego towaru w ciągu 24 godzin. Jeśli zdarzy się jednak, że mimo starannego opisu sukienka nie leży odpowiednio lub rozmiar okazał się nietrafiony gwarantujemy możliwość zwrotu towaru lub wymiany na inny model czy rozmiar.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem www.pauren.pl/sklep  życząc jednocześnie udanych zakupów

 

Marka Pauren

Facebook

sukienki krosno

Sukienki dla puszystych

Sukienki plus size

Sukienki oversize

sukienki wieczorowe krosno

sukienki

sukienki na wesele krosno