Sukienka ołówkowa duży rozmiar na ślub.

Sukienki ołówkowe mają niepowtarzalną zaletę : wspaniale podkreślają najlepsze walory kobiecej sylwetki – zaokrąglone biodra, wcięcie w talii, smukłe uda. Sukienki tego typu są z gatunku tych bardzo dopasowanych do ciała, idealnie odzwierciedlają jego linię. Góra sukienek ołówkowych bywa różna, spotkamy modele bez ramiączek, na ramiączkach, z krótkim i długim rękawem, z dekoltem w kształcie łódki, itp. Najbardziej charakterystycznym jest jednak dół sukienki – zwężający się fason w miarę zwężania się linii ud. Taki krój sprawia, że ołówkowa sukienka potrafi dać jej właścicielce niezwykle kobiecy urok.

Ze względu na mocne dopasowanie do kobiecej figury  posiadających odrobinę ciała, ale jednocześnie bardzo proporcjonalną sylwetkę. Sukienki ołówkowe sprawdzą się praktycznie każdych okolicznościach ,codziennych, jak i wieczorowych.

Najbardziej uniwersalna i zarazem najbardziej bezpieczna jest sukienka ołówkowa w dużych rozmiarach za kolano. Bezpieczną opcją może też stanowić sukienka ołówkowa na wesele z rękawem krótkim.

Sukienka ołówkowa dobrze prezentuje się również na sylwetce gruszki. Dół sukienki powinien lekko zwężać się ku dołowi

 

Facebook