Sukienka plus size dla figury typu klepsydra

Sylwetka klepsydra klepsydra, identyfikowana z literką X charakteryzuje się idealnymi proporcjami.Posiadaczki figury klepsydra to kobiety mające powody do dumy. Podstawa to podkreślili atuty, czyli talię, jednocześnie akcentując idealną proporcję między górną i dolną częścią ciała.Dobrze sprawdzają się kroje w jednolitych kolorach – zwłaszcza podkreślone dodatkowo paskiem.http://pauren.pl/sklep/sukienka-dzianinowa-midi-rekaw-3-4-plus-size-rozm-44-52-polski-producent

Góra powinna być zawsze w miarę przylegająca. Zbyt obszerne ubranie spowoduje, że figura straci jakikolwiek kształt.Najlepsze będą kroje w serek (V-neck), które wyszczuplają tułów i podkreślają klatkę piersiową.

Klepsydry o wyraźnie szerszych biodrach powinny celować w fasony, które zamaskują dysproporcje sylwetki , np. obszerne spódnice cięte z koła i bluzki podkreślające smukłą linię ramion.

Sylwetka klepsydry sama w sobie jest bardzo kobieca i nie potrzeba podkreślać tego dodatkowymi kobiecymi ozdobami. Falbanki i kokardy dodają objętości i mogą sprawiać, że sylwetka będzie się wydawała zbyt ciężka. Niewskazane są również szerokie paski, falujące rękawy, sukienki przypominające fartuchy i sandały na płaskim spodzie.

 

Facebook

sukienki krosno

Sukienki dla puszystych

Sukienki plus size

Sukienki oversize

sukienki wieczorowe krosno

sukienki

sukienki na wesele krosno