WIĘCEJ NIŻ MODA

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM. POSTAW NA:

  • JAKOŚĆ
  • DOŚWIADCZENIE
  • NOWOCZESNOŚĆ
  • POLSKĄ PRODUKCJĘ

Współpracujemy z sieciami salonów sprzedaży eleganckiej odzieży damskiej w Polsce jak i zagranicą.

Zobacz najnowszą kolekcję

Warunki współpracy

JAK ZAMAWIAĆ

Łatwe i wygodne zamówienie bezpośrednio u twojego osobistego doradcy handlowego. Skontaktuj się z nami a opiekun przedstawi Ci dedykowaną dla Ciebie ofertę.

PŁATNOŚCI

Dogodne formy i terminy płatności ustalamy indywidualnie dostosowując się do Twoich możliwości.

DORADCA OSOBISTY

Zapewniamy zaangażowany dział opieki nad Klientem gotowy udzielić specjalistycznej porady. Oferujemy wsparcie w zakresie sprzedaży oraz doradztwo w tworzeniu butików.

UMOWY

Współpraca z Marką PAUREN odbywa się w oparciu o jasne i dogodne zasady sprzedaży, które gwarantują dostęp do jednego z najbogatszych asortymentów odzieży damskiej w Polsce.

WARUNKI WYMIANY

Umożliwiamy procentowo określony poziom wymian pełonowatroścowego towaru przed zakończonym sezonie sprzedaży.

GWARANCJA

Zapewniamy szybką i sprawną realizację zamówień oraz stabilną współpracę w zakresie dostaw. Naszym gwarantem jest towar najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Nasze Nagrody

GEPARD BIZNESU

W 2012 r. otrzymaliśmy nagrodę jako jedna z najbardziej rozwijających się firm w Polsce.

EXPORT LEADERS 2015

Odznaka honorowa i podziękowanie za promowanie polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych.

KOLEKCJE SEZONOWE

Kolekcje Pauren są pełne kontrastów. Często na tkaninach pojawiają się kwiatowe grafiki, w szczególny sposób podkreślające delikatność kobiecej natury, które przełamane prostą konstrukcją kreacji nadają sylwetce siły i posągowości. Pauren to marka, która została stworzona z naturalnej potrzeby kreowania piękna kobiet otyłych.

ONE ODKRYŁY NASZ NIEPOWTARZALNY STYL

GWIAZDY

Marka Pauren, pomimo młodego wieku, skradła już serce niejednej kobiety. Dopracowane projekty, szlachetne tkaniny i perfekcyjne wykonanie to gwarancja najwyższej jakości, której poszukują kobiety. Nasze kolekcje podkreślają kobiecą urodę w życiu codziennym, zachwycają również na czerwonym dywanie.
W krótkim czasie zdobyliśmy liczne grono wiernych fanek, wśród których znajdują się kobiety znane z wyrafinowanego stylu i znakomitego gustu. Zaufały nam Miss Świata Aneta Kręglicka, prezenterka Małgorzata Rozenek-Majdan, piosenkarka Justyna Steczkowska, dziennikarka Odeta Moro, piosenkarka i aktorka Maria Niklińska, prezenterka Dorota Wellman, aktorka Grażyna Wolszczak i wiele innych utalentowanych kobiet.

PERFEKCJA W KAŻDYM DETALU

PRODUKCJA

Cały cykl produkcyjny począwszy od projektu, poprzez wykonanie konstrukcji, aż po jego uszycie odbywa się w Polsce. Posiadamy komputerowe przygotowanie produkcji i nowoczesny park maszynowy. Współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi takimi jak Freudenberg i Amman oraz Katedrą Materiałoznawstwa Odzieżowego Politechniki Łódzkiej. Dzięki temu możemy się pochwalić najwyższą jakością wykonania naszych projektów. Używamy tkanin i dodatków od najlepszych dostawców na świecie: MIROGLIO TEXTILE S. r. l, SET, ARGOMETI TEXTILE, GAFFORELLI (Włochy), GRATACOS (Hiszpania), ELPEY i YKK (Japonia), SWAROVSKI (Austria).

Opinie

Facebook