PRODUCENT SUKIENEK PAUREN

Producent odzieży damskiej PAUREN, obecny jest na rynku od 1980 roku. Nasze sukienki w klasyczny sposób łączą elegancję z najnowszymi trendami mody, podkreślając kobiecość. Naszą odzież i ich unikatowe wzory kieruje się do kobiet wymagających, które chcą wyglądać modnie i elegancko, zarówno w pracy, jak i na wieczornym wyjściu. Każda wyprodukowana u nas sukienka wizytowa, jak i codzienna, sprawia wrażenie uszytej na miarę, dzięki wzorowemu wykonaniu i dopracowaniu każdego detalu. Jesteśmy nowoczesnym zakładem ukierunkowanym na ciągły rozwój. Największa nasza wartość to kapitał ludzki, nowoczesny park maszynowy i innowacyjne technologie. Te cechy, a także końcowa kontrola, pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości produktów. Marka Pauren to polska marka,która posiada duże doświadczenie na rynku odzieżowym w Polsce jako producent odzieży damskiej. Oferuje państwu bardzo wysokiej jakości piękne sukienki i bluzki odpowiednie dla każdej kobiety. Wszystkie ubrania wyprodukowane są w Polsce z najlepszych gatunkowo tkanin sprowadzanych z Europy głównie z Włoch i Francji. Nasze sukienki i ich unikatowe wzory kieruje się do kobiet wymagających, które chcą wyglądać modnie i elegancko zarówno w pracy jak i na wieczornym wyjściu. Jesteśmy nowoczesnym zakładem ukierunkowanym na ciągły rozwój. Ubrania tworzone są z pasją przez polskie projektantki a wykwalifikowany personel o dużym doświadczeniu dba o perfekcyjną konstrukcję. Te cechy a także końcowa kontrola pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości produktów.
Założeniem naszym jest stworzenie ubrań dla wszystkich kobiet aby poczuły się piękniejsze, bardziej zjawiskowe i mogły się czuć komfortowo w każdej sytuacji.

Zobacz kolekcję 2018

Informacje o nas

Współpraca

Zapraszamy do współpracy
Partnerów handlowych zainteresowanych podjęciem z nami współpracy prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszamy do współpracy

+48 796 887 326
biuro@pauren.pl

Adres

Pauren
Producent Odzieży Damskiej
ul.Lewakowego 21/12
38-400 Krosno

Adres

Producent Odzieży Damskiej
ul.Lewakowego 21/12
38-400 Krosno

Kontakt

Skontaktuj się z nami
Dział marketingu

Kontakt

DZIAŁU SPRZEDAŻY HURTOWEJ
+48 796 887 326
DZIAŁU PRODUKCJI :
+48 505 841 676
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
PODKARPACKIE, MAŁOPOLSKIE, ŚLĄSKIE
+48 798 710 503

Co robimy i jak to robimy

Tworzymy w zgodzie z najnowszymi trendami, wybierając z nich te, które są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. Wprowadzamy nowości łącząc elegancję z funkcjonalnością. Stawiamy na precyzję wykonania naszej odzieży. Wszystkie ubrania szyte są w Polsce z wysokiej jakości materiałów i komponentów.
Pracujemy nad tym aby nasze sukienki odpowiadały najnowszym trendom i cechowały się ciekawym wzornictwem. Eleganckie sukienki firmy PAUREN stanowią idealny wybór na wyjątkowe okazje.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

Godziny otwarcia:
Pon – Sob 9:00 to 17:00   

Warunki współpracy

JAK ZAMAWIAĆ

Łatwe i wygodne zamówienie bezpośrednio u twojego osobistego doradcy handlowego. Skontaktuj się z nami a opiekun przedstawi Ci dedykowaną dla Ciebie ofertę.

PŁATNOŚCI

Dogodne formy i terminy płatności ustalamy indywidualnie dostosowując się do Twoich możliwości.

DORADCA OSOBISTY

Zapewniamy zaangażowany dział opieki nad Klientem gotowy udzielić specjalistycznej porady. Oferujemy wsparcie w zakresie sprzedaży oraz doradztwo w tworzeniu butików.

UMOWY

Współpraca z Pauren odbywa się w oparciu o jasne i dogodne zasady sprzedaży, które gwarantują dostęp do jednego z najbogatszych asortymentów odzieży damskiej w Polsce.

WARUNKI WYMIANY

Umożliwiamy procentowo określony poziom wymian pełonowatroścowego towaru przed zakonczoynm sezonie sprzedaży.

GWARANCJA

Zapewniamy szybką i sprawną realizację zamówień oraz stabilną współpracę w zakresie dostaw. Naszym gwarantem jest towar najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Opinie

Facebook